Ražošana

SIA “Alar Wood” ir Latvijas mēbeļu ražošanas uzņēmums ar savu ražotni un veikalu tīklu. Mēbeļu ražošanā tiek izmantotas tikai mūsdienīgās iekārtas. Uzņēmuma ražotnē ir uzstādītas īpašas ar datoru vadāmas iekārtas, dažas no kurām ir tikai vienīgās Baltijas valstīs. Īpatnība ir ne tikai tehnisko risinājumu jomā, bet katra ražošanas cikla izpildes ātrumā, kas veido zemu produkta pašizmaksu un nevainojamu kvalitāti. Ražošanas cikls tiek vadīts no materiālu iegādes līdz mēbeles iepakošanas procesam.

Ne vienmēr klientam ir zināšanas mēbeļu industrijā. SIA “Alar Wood” komanda nodrošina klientam tehniski pareizi un praktiski izgatavotu produktu, jo ne vienmēr dizaina produkts ir realizējams dzīvē. Uzņēmuma dizaineri cieši sadarbojas ar augsti kvalificēto konstruktoru komandu, kuri sniedz tehniskus padomus noteikto sarežģīto mezglu risinājumā. Nepieciešamības gadījumā izstrādā noteiktam projektam delizētu mezglu savienojumu rasējumus, ņemot verā izmantojamo materialu tehniskās un fizikālās īpašības. Mēbeļu konstrukciju rasējumi tiek izstrādāti ar datorizētās programmas palīdzību, kas nodrošina produkta precīzu izgatavošanu un izslēdz kļūdas, kas var rasties cilvēka faktora dēļ. Ja projektā ir ieviesusies kļūda konstruktoru komanda to atradīs pirms projekta izgatavošanas sākumam.

SIA “Alar Wood” tirdzniecības marka ir pazīstama ne tikai klientu, sadarbības partneru lokā, bet arī vietējo ražotāju lokā. SIA “Alar Wood” ražošanas jaudas un kvalitāte ir novērtēta tādu atpazīstamo klientu vidū kā A/s “Olainfarm” Jūrmalas Dome, SIA „NCC Housing” lielākais interneta veikals “1a.lv” , A/s “Latvijas Gāze” Uzņēmuma ražotne piedāvā arī atsevišķu pakalpojumu mazākiem mēbeļu ražotājiem, sniedzot labumu Latvijas ražošanas attīstībai.

 

Produkts pirms izgatavošanas iziet vairākus ciklus:

1) Mēbeļu dizainera skice;

2) Mēbeļu konstruktora rasējums-skices apstiprināšana;

3) Ražošanas vadītāja apstiprinājums.

4) Mēbeļu ražotnē katram mēbeļu meistaram ir iedalīta noteikta operācija- nodrošināt vienādu produkcijas kvalitāti un precīzus izpildes termiņus. Nodrošinājums-pasūtot preci šodien klients saņems augstas kvalitātes produktu, kura kvalitāte neatšķirsies ar produktu, kuru izgatavos pēc 3 mēnešiem.