Uzmērīšana

telpu uzmērīšana pirms mēbeļu izgatavošanas

Mēbeles pēc pasūtījuma – tas ir katra projekta individuālitāte un unikalitāte. Tieši tāpēc ir ieteicams saskaņot ražojuma konstrukciju un izrēķināt precīzu vērtību ar speciālista palīdzību.

Lai izvairītos no sarēžģjumiem mēbeles salikšanas un uzstādīšanas procesā mēs jums piedāvājam izsaukt uzmērītāju-dizaineri pie sevis mājās vai uz biroju, kas palīdzēs jums pareizi noteikt jaunās mēbeles izmērus, ņemot vērā arhitektūras īpatnības, sienu nelīdzenumus, telpas konstrukcijas īpatnības, kā arī jūsu personīgas vēlmes.

Pirms vizītes:
Telpai jābūt gatavai uzmērīšanai – liekās mēbeles neesamība, kas var traucēt precīzai uzmērīšanai, visu apdares darbu pabeigšana, kas var ietekmēt mēbeles izmērus.

Kā viss notiek:

  1. Tiek sastādīts tehniskais uzdevums, ņemot vērā klienta vēlmes, tiek izvēlēti materiāli, furnitūra un aksesuāri.uzmērīšanas pakalpojumi pirms mēbeļu ražošanas
  2. Uzmērītājs-dizaineris veic nepieciešamus uzmērījumus, taisa esošā plāna rasējumu un izstrādā interjera pamatkoncepciju
  3. Tiek izrēķināta projekta vērtība, un tiek noslēgt līgums.
  4. Jau firmas salonā tiek veidoti visi nepieciešamie rasējumi, izstrādātas līdz galam idejas, taisītas shēmas, kas tiek saskaņotas ar klientu.
  5. Pēc visu projekta detāļu saskaņošanas tehniskais uzdevums tiek nosūtīts uz ražošanu Jūsu sapņa izgatavošanai.

UZMANĪBU! Uzmērītāja pakalpojumi tiek apmaksāti uzmērīšanas laikā, bet, pasūtot mēbeles, šī summa tiek atmaksātā.

 

 

Izsaukt uzmērītāju-dizaineri