Par kompāniju

“Alar Wood” šodien-tirdzniecības marka, kura ir iekarojusi klientu un partneru atpazīstamību un uzticību, stabila kompānija, kura dinamiski attīstās un pastāvīgi apgūst jaunus mēbeļu tirdzniecības tirgus. Mēs pastāvīgi sekojam tam, lai mūsu produkcija atbilstu visaugstākajām kvalitātes prasībām- uzstādot mūsdienīgas iekārtas, ieviešot inovācijas un mūsdienu tirgum-atverot jaunus tirdzniecības punktus, atjaunojot ekspozīcijas pašreizējos punktos.

Zem tidzniecības markas “Alar Wood” tiek izgatavotas korpusa mēbeles, iebūvējamās mēbeles, kura tiek izgatavota uz pasūtījuma pēc individuāliem projektiem.

Katra māja sākās ar mēbelēm, virtuve, viesistaba, guļamistaba un priekštelpa nevar būt komfortabla bez kvalitatīvām un mūsdienīgām mēbelēm. Tieši mēbeles nostāda telpas tieši tādu stilu un izskatu kādu Jūs bijāt iedomājušies. Ar to mēs Jums palīdzēsim “Alar Wood”.

Mēs izgatavosim mēbeles jeb kurai telpai- ofisam, bērnu istabai, guļamistabai, viesistabai, kabinetam, garderobei u.c.-no labākajiem importa materiāliem.

Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt un ieteikt tieši to, kas nepieciešams tieši Jums! Interesanti dizaina risinājumi palīdz ņemt vērā visas Jūsu interjera īpatnības, Jūsu pieprasījumus, kā arī Jūsu iedalīto budžetu. Mūsu speciālisti palīdzes saorientēt Jūs lielajā materiālu, komplektējošo daļu un furnitūras piedāvajumā un realizēt Jūsu idejas dzīvē!