Sekcijas

Sekcija – visizplatītākais un pat pirmākais modernās daudzfunkcionālās uzglabāšanas sistēmas veids. Daudz dažādu sekciju veidu var redzēt viesistabās un bērnu istabās, gaiteņos un birojos. Galvenā sekcijas priekšrocība – tās ietilpība un iespēja uzglabāt praktiski jebkuras lietas. Gandrīz viss jūsu „īpašums”, izņemot lielus priekšmetus, var ietilpst vienā lielā sekcijā. Ir vairāki izpildījuma varianti: TV sekcijas, sekcijas ar bāru, dažāda veida vitrīnas un stiklotās sekcijas gramātām, kā arī traukiem un citu trauslu priekšmetu uzglabāšanai, viendurvju vai divddurvju skapji-sekcijas ar antresolu vai bez, utt.  Daudzās sekcijās atvērti plaukti paredzēti grāmatām, žurnāliem vai suvenīriem,  kā arī atvilktnes sīku priekšmetu un veļas uzglabāšanai atrodas dažādos augstumos. Aizvērto plauktu un skapīšu durtiņas var būt atveramas un bīdāmās (kā skapjiem-kupejam). Stikls vitrīnai un stiklotām sekciju daļām var būt caurspidīgs vai matēts.

Sekciju konfigurācija var būt ļoti dažāda: taisna, stūra un pat P-veida. Izvēloties sekcijas konfigurāciju ir nepieciešams ievērot telpas izmēru un formu.  Mazās taisnstūra telpās parasti ir iespējama tikai taisna izkārtojuma sekcija. Nelielās kvadrātveida telpās var izvietot gan taisnu, gan stūra sekciju.  Plašās telpas ar lielu platību derēs visi sekciju veidi no taisnas līdz P-veida.  Šādās telpās var atsevišķi iegādāties viessistabas garnitūra priekšmetus papildus sekcijai.

Materiālu klāsts, ko izmanto korpusa mēbeļu ražošanā, ir ļoti plašs.  Bieži vien par pamatmateriālu korpusa mēbeļu ražošanā tiek izmantots LKSP, MDF un citas plātnes ar notūrīgu segumu no polimēriem, lamināta un melamīna vai krāsainām lakām.

Apskatīt produkciju