Skapji- kupejas

 

Skapji – kupejas: iebūvējamie un brīvi stāvošie.

Skapji – kupejas kļuva ļoti izplatīti pateicoties bīdāmām un salokāmām durvīm, jo neprasa daudz brīvas vietas atvēršanai tāpēc būtiski ekonomē vietu istabā. Šo skapju lietderīgais apjoms ir 2,5 reizes lielāks nekā parastiem skapjiem ar atveramām durvīm.

Skapjus – kupejas pielieto, kā mēbeles priekštelpai, guļamistabai, bērnu istabai, virtuvei, birojam un kabinetam.

Skapis-kupeja var būt iebūvējams vai brīvi stāvošs.

Iebūvējams skapis-kupeja: aizmugurējās sienas, sānu paneļu, skapja apakšas un skapja augšas vietā izmanto telpas sienas, grīdu un griestus, kas var būtiski pazemināt kopējo skapja vērtību.

Šāda konstrukcija paredz cietu stiprinājumu pie sienas, grīdas un griestiem uzstādīšanas vietā (pārvietot nav iespējams), veidojot vienotu virsmu.

Tāda tipa skapim ir nepieciešamas relatīvi līdzenas sienas un grīda. Forma un izmēri precīzi atbilst tai vietai, kur tie stāvēs.

Tas ir ļoti ērti, jo ļauj izvietot tos jebkuras sarežģīti sasniedzamas vietās – ailēs, virs pārsedzēm griestos, mansardu telpās (griesti zem leņķa ), utt.

 

Brīvi stāvošais skapis-kupeja: te ir visi korpusa mēbeles elementi – grīda, sānu sienas, aizmugurēja siena. Pēc būtības tas vairs nav iebūvējams skapis un vienīgā atšķirība ir durvju-kupejas(bīdāmo durvju) esamība.

Tādus skapjus ir iespēja transportēt, salikt un izjaukt vairākas reizes, un pārvietot jaunajā vietā. Ja mainās gabarīti jaunajā telpā un skapja gabarīti ir lielāki par tās telpas, kur skapis ir samontēts iepriekš, mūsu uzņēmumā izstrādātos brīvi stāvošos skapjos var ļoti vienkārši un lēti samazināt skapja gabarītus, kas ļauj ieekonomēt praktiski pilnu jaunā skapja vērtību. Ir vairāki risinājumi: falš-panelis vai dekoratīva karnīze var būt uzlikta virsū, bet, ja ir brīva vieta, tad arī var uzlikt kaut vai antresoli. Brīvi stāvošā skapī augšā ir iespēja izmantot dekoratīvo skapja apgaismojumu

Mūsu uzņēmumā tehniski izstrādātie brīvi stāvošo skapju tipi ir ērti un praktiski lietošanā. Iekšēja skapja platība tiek izgatavota, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes, un tai nav nekādu ierobežojumu konstrukcijai un izmēriem.

Stūra brīvi stāvošie skapji ar bīdāmām durvīm: mūsu uzņēmumā izstrādātie modeļi ļauj izmantot šauro telpu īpatnības, lietderīgi izmantojot katru kvadrātmetru telpas platības. Stūra skapji ar bīdāmām durvīm var tikt izstrādāti, ka abas skapja daļas ir ar bīdāmām durvīm, kā arī viena daļa ir ar bīdāmām durvīm, bet otrā daļa var tikt izstrādāta, ka atsevišķs modulis ar atveramām durvīm. Stūra skapju ar bīdāmām durvīm konstrukcijai un izmēriem nav nekādu ierobežojumu.

 

mēbeles skapji kupejasStūra skapji – kupejas pieder pie viss racionālākajiem un praktiskākajiem mēbeles veidiem tāpēc, ka aizņem maz vietas, pie tām dodot iespēju novietot pietiekoši daudz mantu tajā. Tādi skapji sastāv no divām sekcijām, katrai no kuriem ir atsevišķas durvis un ir izvietoti vienas no aizņemamās sienas garumā. Stūra skapjus ieteicams izvietot nelielās telpās un tie ideāli piemēroti dažādu, kā arī bibliotēkas izveidošanai.

skapji kupejas mēbelesDiagonālie skapji – kupejas var būt kā П – veida un Г –veida, tā arī pieņemt daudzstūra formu. Par galveno diagonāla skapja konstruktīvo īpašību kalpo obligāta korpusa sāna (vismaz no vienas puses) un durvja esamība stūrī. Citu durvju daudzums var būt regulēts tikai atkarībā no produkta izmēra.

 

 

mēbeles skapji kupejas sekcijasDiagnoālie – stūra skapji – tas ir konstrukcija, kura pilnībā nožogo istabas stūri pie diagonālas izvietošanas. Tādā veidā iekšējai skapja telpai būs trīsstūra forma. Sānu tādiem skapjiem nav, bet par durvīm kalpo divas vai trīs vērtnes, kas aizsedz viena otru pie atvēršanas. Biežāk šādus skapjus izmanto racionālai telpas organizācijai vai nu otrādi, telpas komplicēšanai. Piemēram, ja jūs gribat atkāpties, tad var droši uzstādīt diagonālo – stūra skapi – kupeju.

Apskatīt produkciju