Bīdāmās durvis

 

Bīdāmās durvis (vai durvis – kupejas) tā ir konstrukcija, kas sastāv no vienas vai vairākām plātnēm, materiāla tipiem. Tāda tipa konstrukcija atver un aizver aili, pateicoties pārvietošanai uz kreiso vai labo pusi.
Bīdāmās durvis – tas ir ērts veids ieekonomēt telpas platību, it īpaši, kad ir nelielas telpas.Par galveno bīdāmo durvju atšķirību kalpo tas, ka no vienas puses, ļauj būtiski ieekonomēt telpas platību, bet no otras puses var aizvērt jebkura platuma un augstuma ailes. Rezultātā iznāk unikāla kombinācija no augstās funkcionalitātes un iespēju ekonomēt platību.

 • Starp viesistabu un priekštelu – būtiski vizuāli paplašina telpu, var norobežot šīs divas telpas un otrādi, viegli tās apvienot.
 • Starp divām blakus esošām telpām – tādā veidā būs iespēja izveidot, atkarībā no nepieciešamības, vai nu vienu lielu telpu, vai divas mazas.
 • Starp viesistabu un virtuvi – kas Jums vairāk patīk? atsevišķa virtuve vai virtuve-studija? Risinājums „divi vienā” ir, iespējams, pateicoties bīdāmām durvīm.
 • Starp garderobes istabu un guļamistabu – ērts risinājums, kas ļauj viegli paslēpt apģērbu garderobē.
 • Starpsienas starp dzīvojamām un specializētām zonām, piemērām, starp trenažieru zāli un kabinetu.
 • Vietās, kur dzīvo cilvēki ar ierobežotām iespējām – bīdāmās durvis neradīs grūtības pārvietošanai invalīda ratos, it īpaši tāpēc, ka tās var vadīt automātiski ar portatīva pulta palīdzību.
 • Priekštelpā – izmantot, ka iebūvējamo skapju durvis.
 • Glabātava – bīdāmas sistēmas ļauj iekonomēt platību, ātri paslēpt saimnieciskās telpas no viesu acim.

Bīdāmo durvju tipi

Atkarīgi no izgatavošanas materiāla:

  • koka;
  • stikla šķiedras kompozīts

Biežāk izmantojams materiāls bīdāmo durvju izgatavošanai ir: LKSP, MDF, ar dalījumiem, kopā ar spoguli, stiklu, foto-druku, krāsainu plēvi, smilšstrūklas zīmējumu, utt. (sk. Bīdāmo durvju dizains).

Atkarīgi no atvēršanas veida:

Bīdāmās durvis
Bīdāmās gar sienu

Bīdāmās durvis alarwood
Bīdāmās sienas ailē

mēbeles bīdāmās durvis
Bīdāmās abās pusēs

Atkarīgi no vadotnes:

  • augšējā vadotne
  • apakšējā vadotne
  • kombinēta konstrukcija (augšējā un apakšējā vadotnes vienlaicīgi)

 

Bīdāmo durvju konstrukcija

 • durvju plātne
 • durvju kārba, uz kuras tiek piestiprināta plātne un citas detaļas
 • bīdāmo durvju mehānisms (vadotnes)
 • furnitūra

Durvis tā ir fasāde, tātad visskaistākā un nozīmīgākā daļa. Tāpēc dizaina izstrādei jāpievērš īpaša uzmanība un rūpīgums, lai katra detaļa būtu pārdomāta.Klasiskais piedāvājums bīdāmo durvju pildījumam ir spogulis, bet bez tā eksistē milzums jaunu un kreatīvu risinājumu, kas viegli kombinējas viens ar otru.

Kā arī pateicoties alumīnija ieliktņiem, var panākt jebkuras ģeometriskas kombinācijas.

Mēs piedāvājam sekojošus bīdāmo durvju pildījuma veidus:

 

bīdāmās durvis

Durvis no LKSP(Laminēta kokskaidu plātne)

Šīs pildījuma variants ir visekonomiskākais risinājums. LKSP ieliktņa krāsa tiek izvelēta atbilstoši klienta vēlmei.

 

Kombinētās LKSP  durvis (ar dalītājiem)
Par kombinētam tiek sauktas durvis – kupejas ar ieliktņiem no dažādiem materiāliem. Ieliktņi var būt taisnie, diagonālie un lokveidīgie.
Ieliktnim var izmantot:

rotangu, dabīgo un mākslīgo ādu, stiklu, spoguli, LKSP, MDF, paneļus ar foto-druku un smilšstrūklas apstrādi, vitrāžas utt.

bīdāmās durvisbīdāmās durvisbīdāmās durvis

bīdāmās durvis

Durvis ar spoguli 

Spogulis ir visizplātākais materiāls durvju – kupeju izgatavošanā. Tādas durvis ļauj vizuāli paplašināt telpu un kalpo par ideālu variantu jebkurai telpai. Izgatavojot spoguļa durvis tiek lietots ne tikai parastais spogulis, bet arī spogulis ar bronzas un grafīta nokrāsu.

bīdāmās durvis

bīdāmās durvis

Durvis ar spoguli un smilšstrūklas zīmējumu
Smilšstrūklas apstrāde – tā ir stikla virsmas apstrādes tehnoloģija ar augsta spiediena gaisa-smilšu strūklu. Ar tādas tehnoloģijas palīdzību var matēt stiklu un spoguli, vai uzlikt daudzveidīgus ornamentus. Fasādes no spoguļa ar smilšstrūklu izskatās ļoti eleganti un neaizmirstami!
bīdāmās durvis

Durvis ar spoguli  un dekoratīvo plēvi

Dekoratīvas krāsainas plēves tiek līmētas uz spoguļa otro pusi. Tas dod ne tikai vajadzīgu Jums krāsu, bet arī padara stiklu izturīgāku. Eksistē daudz dažādu nokrāsu un Jums ir iespēja izvēlēties tieši to, kas harmonē ar jūsu interjeru. Ar tādas tehnoloģijas palīdzību var panākt dažādus efektus: glancēta, matēta un spīdīga virsma.

bīdāmās durvisbīdāmās durvisbīdāmās durvis

Durvis ar stiklu un foto-druku

Foto-druka – attēla uzlikšana uz plēves un pēc tam līmēšana pie stikla.
Durvis ar foto-druku padarīs interjeru ne tikai skaistu un oriģinālu, bet arī par ekskluzīvu! Jūs varat izvelēties fotogrāfiju no mūsu kataloga vai piedāvāt savu variantu mūsu dizainerim.

bīdāmās durvisbīdāmās durvisbīdāmās durvis

 

bīdāmās durvis

Durvis no mākslīgas ādas

Pēdējais moderns dizaina triks – skapju dekorēšana ar paneļiem no mākslīgas ādas. Tāds risinājums ir ne tikai stilīgs un neparasts, bet arī neticami praktisks. Mūsdienīgai mākslīgai ādai, kas tiek izmantota dekoratīvo paneļu izgatavošanai, piemīt maiga un mīksta faktūra, turklāt tas kalpo par pietiekoši izturīgu materiālu, kas saglāba savu estētisku izskatu ilgu laiku.

mīdāmās durvis ar mākslīgo ādu

 

 

 

 

 

 

image017

Durvis no rotanga un bambusa

Rotangs un bambuss – ekoloģiski tīrie materiāli, kas atšķiras ar augstu kvalitāti un estētiski patīkamu izskatu. Šie materiāli interjerā izveido neparastu vienotības sajūtu ar dabu, miera un bezrūpības sajūtu. Bambuss un rotangs ir ļoti līdzīgi pēc tekstūras, bet bambuss tas ir dobs materiāls, bet rotangam iekšā ir poraina masa.

bīdāmās durvis

Apskatīt produkciju